Bir ASU İçin İlk Sırada Olması Gereken Üç Şampiyon

Riot, en son şampiyon yol haritasında, 2022’den itibaren bazı eski şampiyonları oyunun yeni görünümü ve hissi ile hızlandırmak için bir dizi ASU’yu piyasaya süreceklerini duyurdu. ASU’lar, VGU’lardan farklı olarak yalnızca kozmetik değişiklikler olan ancak oyuna yeni bir görünüm kazandırmada çok önemli olan Sanat ve Sürdürülebilirlik güncellemeleridir.

Riot’a göre, orijinal şampiyonlarla başlayacaklar ve yükselmeye devam edecekler. Kaç şampiyonu güncellemeleri gerektiği bilinmiyor, ancak kadroda 140’tan fazla şampiyon olduğu için herkesi hızlandırmak uzun bir süreç olacak.

İşte Riot’un bir ASU için ilk önce odaklanması gereken üç şampiyon:

Annie

Annie, bir VGU’dan yararlananlardan biri olduğu için yeterince şanslı. Yükseltmede aldığı güncellemeler, başlangıçta bulunduğu yerden çok büyük bir adımdı ama dürüst olmak gerekirse, karakteri hala oldukça yumuşak. Dalgalanan ateşin ve sallanan bir eteğin düzeltebileceği çok şey var. Annie’nin yeniden şekillenmesi çok hak ediyor “hemen hemen her oyuncunun “İlk-büyücüm” olması değil, sürekli olarak uygun bir seçim olarak oyuna geri dönmenin bir yolunu buluyor.

Blitzcrank

Blitzcrank, muhtemelen Alistar’ın dışındaki en yumuşak destek seçimlerinden biridir. Ancak, o kancayı indirmek kesinlikle tatmin edici. Bu şampiyona geçmişte gerçekten harika görünümler verildi ve bir ASU bunları oyundaki en iyi görünümlerden biri haline getirebilir, özellikle de yeni karakter modeli mecha-canavar tarafına daha fazla eğiliyorsa.

Animasyon açısından kesinlikle şu anda üzerinde çalıştığı şeyden daha fazlasını hak ediyor. Nihai gücü hala inanılmaz derecede eski görünüyor ve oldukça komik olsa da, W’su ile koşarken sallanan kollardan çok daha fazlasını yapabilirlerdi.

Tryndamere

Tryndamere burada çünkü… o Tryndamere. Bu, inanılmaz derecede uzun bir süredir ayarlanması gereken şampiyonlardan biri. Bu şampiyon hakkında değiştirilebilecek çok şey var. İlk olarak, otomatik saldırıları için ikiden fazla eğik çizgi saldırısı almak güzel olurdu. Ama en azından, her sallandığında fıtık gibi görünmemesi için öfke biriktirdiği zaman için değiştirseler harika olurdu.

İkincisi, daha gerçekçi görünmesi için dönen eğik çizgiyle kesinlikle bir şeyler olması gerekiyor. Onun bir anda çok hızlı dönmeye başladığını görmek biraz komik. Ama gerçekten yeni bir görünüm kullanabilecek olan şey onun nihai halidir. Her iki oyuncu tarafından da Tryndamere’in belinin etrafındaki alevli yüzüğünü kullandığını bilmesini sağlamanız gerekirken, hareketin hakkını vermiyor.

Tüm bu karakterler arasındaki ortak tema, gerçekten de hareketlerinin görsel olarak ciddi şekilde eskimiş olmasıdır. Özellikle kendilerini tekrar meta veya profesyonel oyunun içinde buldukları için oyunda kesinlikle hala bir yerleri var, ancak bu ASU’lar bunun gibi şampiyonlar için getirildi.

Leave a Comment