Aviary Studios, canlı aksiyon video oyununun Android ve iOS’ta yayınlandığını duyurdu

Kafes Stüdyoları bunu duyurmaktan heyecan duyuyor Galeri, a canlı aksiyon video oyunuiçin Nisan 2022’de piyasaya sürülecek PC, Nintendo Switch, Xbox One ve PlayStation 4’ün yanı sıra iOS ve Android cihazlar. Galeri ayrıca, izleyicilerin oyunu sürükleyici ve katılımcı bir etkileşimli deneyimin parçası olarak oy çokluğu ile oynayabileceği Birleşik Krallık sinemalarında da yayınlanacak.

Galeri sürükleyici bir karışımdır. rehine gerilim ve sosyal drama tarafından yazılan ve yönetilen bir dizi küresel film festivali film stili ile Paul Raschid, en üretken canlı aksiyon video oyunu / interaktif film yaratıcılarından biri.

Altı hafta boyunca çekilen oyun, 2021 Şubat ve Mart, izleyicileri, her ikisi de Birleşik Krallık tarihinde önemli siyasi, sosyal ve kültürel öneme sahip olan ve nüanslı hikayeye akıllıca yansıyan 1981 ve 2021 olmak üzere iki zaman diliminde geçen etkileşimli bir deneyime sürüklüyor. Oyuncular gizem ve entrikalarla dolu bir komployu keşfederken 150’den fazla karar noktasıyla karşılaşacaklar.

Galeri kadrosuyla tanışın

Galeri Oyuncuları
Anna Popplewell ve George Blagden

The Gallery için heyecan verici bir kadro oluşturuldu. George Blagden (Versay ve Vikingler); Anna Popplewell (Narnia Günlükleri); Kara Tointon (Bay Selfridge ve Eastenders); Rebeka Kökü (Kraliçe’nin Gambiti); Richard Fleeshman (Sandman ve Coronation Caddesi), Shannon Tarbet (Havva’yı Öldürmek ve Sarah’yı Sevmek) ve Fehinti Balogün (Seni Yok Edebilirim).

Galeri sürümü, canlı aksiyon video oyunu türünün rönesansı olacak

Canlı aksiyon video (FMV) oyun türü ilk olarak 1980’lerin ortalarında ortaya çıktı ve 1990’ların ortalarında öldüğü ilan edilene kadar video oyunlarının geleceği olarak selamlandı. gibi filmlerle Geç vardiya ve Onun hikayesi, sinema ve video oyunlarının bir karışımı olan bu niş türün şu anki yeniden doğuşu 2015’te başladı ve 2019’da Netflix’le hızlandı. Bandersnatch.

Canlı aksiyon video oyununu daha geniş bir film ve TV izleyicisine yaymaya ve geleneksel korku deneyiminden daha farklı türler sunmaya çalışan Paul Raschid (doğrusal sinema çalışmasıyla BAFTA İskoçya kazanan) gibi film yapımcıları ile, bu niş tür bir geri gelmek. Galeri, Nisan 2022’de PC, Nintendo Switch, Xbox One ve PlayStation 4’ün yanı sıra iOS ve Android cihazlar için ve Birleşik Krallık interaktif tiyatrosunda yayınlanacak.

Bu Nisan’da iOS ve Android platformlarında Galeri sürümü için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment