Arknights 2. Yıldönümünü Dossoles Holiday etkinliği ve ödülleri ile kutluyor

şövalyeler, a stratejik mobil RPG dahil olmak üzere bir dizi yeni içerikle 2. yılını kutluyor. Dossoles Tatili. Ayrıca, Arknights ikinci yıl dönümü kutlamalarında yeni bir hikaye, yeni operatörler, giriş ödülleri, tatil temalı kıyafetler ve temalı bir mobilya seti yer alacak.

Dossoles Holiday etkinliği, bir turnuva ile birlikte ücretsiz günlük ödüller getiriyor

bu Dossoles Tatil etkinliği oluşur 14 Ocak 2022 saat 10:00, a kadar 11 Şubat 2022 saat 15:59. (UTC-7). Bu bölümde doktorlardan Ch’en’in kıyı manzarası ve etkinlikleriyle tanınan Bolivarcı bir şehir olan Dossoles’deki tatiline katılmaları istenecek.

Doktorlar harika bir turnuvaya katılacaklar, Dossoles Savaşçı Şampiyonu, Ch’en’in macerasını takip etmek ve bu şehre yönelik gerçek tehdidi keşfetmek. Bu bölüm ekler yeni Etiket sistemi, ki bu kayda değer. Doktorlar, doğru Çıkartmalara sahiplerse turnuvada daha ileri gidebilirler.

İkinci yıl dönümü için bir dizi etkinlik ve teşvik planlandı. Doktorlar, ücretsiz 10 rulo kafa avcılığı izni için oyuna katılabilir ve 14 ücretsiz günlük giriş çekimi itibaren 14 Ocak 2022, 10:00 ile 28 Ocak 2022, 03:59 (UTC-7). Doktorlar ödüllendirilecek orundumlar katılmaları halinde Dossoles İnanılmaz Duvar etkinliği. Ayrıca Orignium, seçkin malzemeler ve sınırlı sayıda mobilya öğelerini getiren bir yıldönümü oturum açma etkinliği de olacak.

Doktorlar ayrıca Dossoles Tatili sırasında etkinlik aşamalarını temizleyerek ve bunları etkinlik mağazasından kullanarak mobilyalar, Kafa Avı İzinleri, Tekila Jetonları, seçkin malzemeler ve Summer Flower FA026 adlı ücretsiz Sussurro kıyafeti gibi çeşitli hediyeler alabilirler.

Arknights 2. yıldönümü yepyeni operatörler ve kıyafetler tanıtacak

Yıldönümü etkinliğinin başlamasıyla birlikte, Rodos Adası’na dört yeni operatör katıldı:

  • 6 Yıldızlı Keskin Nişancı – Ch’en the Holungday: O bir AoE Sniper’dır. İlk yeteneği, cephane temelli becerilerine cephane tüketmemesi için belirli bir şans veriyor. Ve ikinci yeteneği, özellikle savaş alanında su arazisi olduğunda, ASPD’sini artırır.
  • 6 Yıldız Uzmanı – Mizuki: Mizuki bir kalabalık kontrol operatörüdür. Yetenekleri SDR’sını arttırır ve hedefe ek Sanat hasarı verir.
  • 5 Yıldız Muhafızı – Tüy: La Pluma, özelliği nedeniyle müttefikler tarafından iyileştirilemez, ancak saldırılar sırasında vurulan her düşman için HP yenileyebilir. Ayrıca, yeteneği ona ASPD’de bir artış sağlıyor.
  • 5 Yıldız Muhafızı – Tekila: Tekila bir etkinlik bonusu operatörüdür. Yeteneği, kendisine saldıran düşmana bir miktar Sanat hasarı vermesini sağlar.
Arknights'ın yeni operatörleri
Yeni Operatörler (Yostar Games aracılığıyla görüntü)

Kutlama sırasında, Ch’en the Holungday, Mizuki, ve Kalem Sınırlı kafa avcısı Holiday Stars’tan daha yüksek bir oranda görünecek.

Özel yeni kıyafetler, yani “Silent Night DN06” için çamurtaşı, “Hafif Esinti LB03” için Sideroca, “Hafif Esinti LB01” için Proje Kırmızı, ve “Plaj Güvenlik GT002” için Jaye Mağazada satışa sunulacak. Mağazada ayrıca “Dossoles Private Spa” adlı yeni temalı bir mobilya takımı da sunulacak. Bu muhteşem etkinlikten yararlanın.

Arknights 2. yıl dönümü kutlamaları için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment