Anyswap, Keep3rV1, WEMIX, Bitcoin’in çift haneli rallilerle 44 bin dolara hareketini takip ediyor

Kripto para topluluğu, Bitcoin’in ardından ilk 200’deki tokenlerin çoğunun yeşil renkte yanıp sönmesinin ardından 12 Ocak’ta yüksek ruh halinde geri döndü (BTC) başak 44.000 $.

Yükseliş momentumunun geri dönüşü, birden fazla tokenin %20’yi aşan kazançlar görmesiyle birkaç altcoin projesine bir nimet olarak geldi.

24 saatlik en yüksek fiyat değişimine sahip ilk 7 madeni para. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Veriler Cointelegraph Markets Pro ve Ticaret Görünümü Son 24 saat içinde en çok kazananların Anyswap (ANY), Keep3rV1 (KP3R) ve WEMIX (WEMIX) olduğunu gösteriyor.

Anyswap, desteklenen ağlar listesini genişletiyor

Altcoin piyasasındaki kazanımlar, kullanıcıların 25 farklı ağ arasında jetonları transfer etmesine ve takas etmesine izin verme konusunda uzmanlaşmış, merkezi olmayan bir borsa olan Anyswap tarafından yönetildi.

Veriler Cointelegraph Markets Pro ve Ticaret Görünümü 10 Ocak’ta 15.16$’a düştüğünden beri, HERHANGİ bir fiyatın %77.67 artarak 12 Ocak’ta 26.93$’a yükseldiğini ve 24 saatlik işlem hacminin %525 artarak 114,5 milyon$’a yükseldiğini gösteriyor.

HERHANGİ BİR/USDT 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

HERHANGİ BİR için aktivite ve fiyattaki ani artış, protokolün yakın zamanda desteklenen zincirler listesine bir FomoETH köprüsü ve Polkadot’ta henüz resmi olarak başlatılan Moonbeam dahil olmak üzere iki yeni ağ eklemesiyle geldi.

Keep3rV1 diğer ağlara ayrılır

Keep3rV1, projelerin özel hizmetler sunabilen harici geliştiricilerle bağlantı kurmasına yardımcı olmak için tasarlanmış, merkezi olmayan bir iş panosu oluşturmaya odaklanan bir projedir.

VORTECS™ verileri Cointelegraph Markets Pro son fiyat artışından önce 7 Ocak’ta KP3R için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph’a özel VORTECS™ Skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

VORTECS™ Puanı (yeşil) ile KP3R fiyatı karşılaştırması. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, KP3R için VORTECS™ Skoru 7 Ocak’ta yeşil bölgeye tırmandı ve fiyatın sonraki iki gün içinde %79.64 artmasından yaklaşık 79 saat önce 80’e yükseldi.

KP3R için yükseliş hareketi, proje tarafından yayınlanan ve KP3R’nin yakında Ethereum (ETH), Fantom (FTM) ve katman-iki çözüm İyimserlik.

İlişkili: QuickSwap kurucusu: L2’ler toplu benimsemeye giden yoldur

Upbit’te WEMIX listeleri

WEMIX, Wemade Tree tarafından geliştirilen, oyun dApp’leri için özel olarak tasarlanmış ve dijital varlıklar ve değiştirilemez belirteçler (NFT’ler) için bir pazar yeri içeren küresel bir blok zinciri oyun platformudur.

Veriler Cointelegraph Markets Pro ve CoinGecko 10 Ocak’ta 3,96$’a düştükten sonra, WEMIX fiyatının 24 saatlik işlem hacmi 1,2 milyar$’a yükselirken, 12 Ocak’ta %106 toparlanarak günlük en yüksek seviyesi olan 8,16$’a yükseldi.

WEMIX/USD 1 saatlik grafik. Kaynak: CoinGecko

WEMIX için faiz ve işlem hacmindeki artış, 10 Ocak’ta popüler Kore kripto para borsası Upbit’te listelenen ve bir sonraki WEMIX NFT açık artırma düşüşünün ayrıntılarını açıklayan token olarak geliyor.

Genel kripto para piyasa değeri şu anda 2.073 trilyon dolar ve Bitcoin’in hakimiyet oranı %39.8.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Cointelegraph.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.