Alien Worlds (TLM) Coin Nedir?

Alien Worlds (TLM), oyuncuların, Trilium (TLM) adı verilen token için rekabet ettiği, merkezi olmayan, değiştirilemez bir token (NFT) metaverse’dir. Bu nedenle, oyuncular TLM’yi stake ederek ve Gezegen Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşlarda (DAO’lar) oy vermek için TLM’yi kullanarak ilerledikçe, Alien Worlds’ün oyunda merkezi olmayan bir finans (DeFi) öğesi de vardır.

Oyna-kazan (P2E) NFT oyunları bu yıl popülaritesinde ve değerinde üstel bir artış gördü. Alien Worlds, “kaşifler” olarak adlandırılan oyuncuların, Planet DAO’lara oyun veya katılım yoluyla parasal ödüller kazanmalarını sağlar. Alien Worlds’de madencilik yapan bir kullanıcı, yerel, oyun içi para birimi olan Trilium (TLM) veya NFT paketleri ile ödüllendirilir. Oyuncular, ödüllerini artırmak için TLM’ye bahis yapabilir veya NFT’ler için diğer kullanıcılarla savaşabilir.

Bugüne kadar Alien Worlds, Binance launchpad’de TLM ve Binance Launchpool’da TLM farm dönemi olan yol haritasının önemli bir kısmını oluşturmuştur. Oyun geliştirmelerinin büyük bir kısmı da sahte. Alien Worlds, oyundaki arazi sahiplerine günlük tahsisat talep sürecini otomatikleştirmeyi amaçlıyor. Artifacts NFT’ler yakında piyasaya sürülecek ve gelecek planları NFT birlikte çalışabilirliğini içeriyor.

Alien Worlds’ün Kurucuları Kimdir?

Oyun, bugüne kadar 3 projeye imza atan Alman geliştiriciler Dacoco GmbH tarafından geliştirildi. Alien Worlds 2020‘de kuruldu.

Dacoco, orada bulunan blockchain ve kripto şirketlerinin sayısı nedeniyle İsviçre’nin ‘kripto vadisi’ olarak kabul edilen Zug, İsviçre’de bulunuyor. Merkezi olmayan özerk topluluk örgütleri uzmanları olduklarını iddia ediyorlar ve ayrıca WAX’ta lonca doğrulayıcıları olarak hareket ediyorlar.

Alien Worlds’ü Benzersiz Kılan Nedir?

Alien Worlds’ün ilk benzersiz özelliği, çok sayıda DAO’ya sahip bir oyun metaverse’si olması, her TLM jeton sahibine platformu kimin çalıştıracağına karar vermede bir pay vererek, insanların TLM’yi stake etmek, oylamak ve hatta lider olmak için kullanmasına izin vermesidir.

Oyuncular TLM’lerini Gezegen DAO’larına yatırabilir, bu daha sonra ittifaklarını bir gezegene gösterir ve daha fazla günlük TLM ödülü almalarını sağlar. Stake edilen TLM miktarına bağlı olarak, bir kullanıcının gezegenin geleceği için ne ölçüde oy kullanabileceğini etkiler.

Alien Worlds’de lider olmak yabancı bir başarı değil, çünkü platform oyuncuların birden fazla gezegende Meclis Üyesi olmak için adaylık kazanmalarına izin veriyor. Her gezegen, ilgili Planet DAO hesabı üzerinde çoklu imza kontrolünü paylaşacak olan birden fazla seçilmiş Meclis Üyesi tarafından yönetilebilir.

1 TLM Kaç TL?

Şu anda bu yazıyı paylaşırken TLM ortalama 0,3o$ olarak fiyatı belirlenmektedir. (20 Kasım 2021)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir