Activision, büyüyen içerik yaratıcıları topluluğu için COD Mobile Creator Club’ı başlattı

eylem başlattığını duyurdu. COD Mobil İçerik oluşturucuların yarattıklarını kutlamaları için bir platform olacak Yaratıcı Kulübü. Herhangi bir popüler video oyunu serisinin kendi içerik yaratıcıları topluluğu vardır ve Call of Duty istisna değildir. Activision’ın bu girişimi, sanatlarını kutlamak için ortak bir platforma sahip olacak, aynı fikirde olan topluluk yaratıcılarını bir araya getirecek.

COD Mobil Oluşturucu Kulübü Nedir?

İçerik oluşturucu kulübü, içerik oluşturucuların topluluklarına hizmet etmeleri için ortak bir platform sağlayacak. COD Mobile özelliğine sahip yeni içerikler oluşturabilir, oyunlarını paylaşabilir ve genel olarak video oyunu hayranlarını eğlendirebilirler. İçerik oluşturucu kulüp, oyun hakkında tutkulu olan tüm geçmişlerden şampiyon oyuncuları içerecek.

Sürekli büyüyen COD Mobile topluluğu için benzersiz ve harika içerik oluşturmak için bireysel becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak ek araçlar ve kaynaklar sağlanacak.

Call of duty mobil sürümü, COD Mobile Creator Club
Activision aracılığıyla görüntü

Şu an itibariyle, İçerik Oluşturucu Kulübü beta aşamasında ve yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Meksika’da mevcuttur. Activision, 2022’nin sonuna kadar dünya çapında kullanıma sunulacağını söyledi.

İçerik Oluşturucu Kulübü, tüm içerik oluşturucuları eşit şekilde güçlendirmek için oluşturuldu ancak şu andan itibaren Activision, beta aşamasında alanın çok sınırlı olduğunu ve bu nedenle içerik oluşturucuların İçerik Oluşturucu Kulübü’ne kabul için temel kriterlere sahip olması gerektiğini açıkça belirtti.

Call of Duty: Mobile Creator Club’a nasıl katılabilirsiniz?

Kriterler üç seviyeye ayrılmıştır. bu 1. Seviye: Elit etiketi, “topluluğuyla aktif olarak etkileşime giren nispeten yeni veya büyüyen bir kanal” olan bir içerik kanalına verilecektir. bu 2. Seviye: Usta etiketi, topluluk içinde kurulan ve iyi bir büyüme potansiyeline sahip olan ve kendi topluluklarıyla aktif etkileşimi sürdüren içerik kanalları içindir. bu Seviye 3: Efsanevi etiketi, zaten köklü bir topluluğa sahip olanlar için ayrılmıştır ve canlı ve adanmış topluluklarıyla katlanarak büyümeye devam etmektedir.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment