9DNFT Mobil ücretsiz kodlar ve bunların nasıl kullanılacağı (Ocak 2022)

9D NFT Mobil yepyeni dövüş sanatları temalı NFT almış olan oyun NFT mobil oyun topluluğu fırtına ile. Tarafından geliştirilmiş Cogiverse, oyun sadece NFT yönleriyle değil, aynı zamanda bir MMORPG3D Martial Art’ı oyununa entegre ettiği için. NFT yönü ile birlikte kolay PVP ve PVE oynanışı, oyunun çok hızlı bir şekilde popüler olmasını sağladı, bu nedenle geliştiriciler, yeni başlayan oyuncuların kullanması ve ücretsiz hediyeler alması için bir kullanma kodu sağladı. Bu makale mevcut tüm aktif ücretsizleri listeleyecektir. kodları kurtarmak 9DNFT Mobile’da an itibariyle ve verdikleri ödüller ve bu kodları nasıl kullanabileceğinizi de açıklıyor.

9DNFT Mobile’da ücretsiz kullanım kodları nasıl alınır

Bedavaları kim sevmez? Bir oyunda ücretsiz olarak alacağımız hiçbir şeyi asla kaçırmazdık. Oyun Kodları bize bedavalar almamızda önemli bir rol oynar ve geliştiriciler karşılığında bazı bedavalar almamız için birkaç etkinlik bırakırlardı. Aynı şey, geliştiricilerin Cogiverse hayranlarına son derece nazik davrandığı ve oyuncuların acemi oyuncuların başlamasına yardımcı olmak için bir kullanma kodu sağladığı 9D NFT Mobil kodları için de geçerlidir.

İyi haber şu ki, 9D NFT Mobile, ücretsiz yüz binlerce oyun içi kaynak dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, size her türlü oyun içi kaynağı sağlayabilecek ücretsiz promosyon kodlarına sahiptir. madeni paralar, Deneyim Çekirdekleri, ve Kristal Taşlar oyuncuların eğlenmesi için. Oyun içi ödülleri almak için çok kolay bir işlem olan kodları kullanmanız gerekecek.

Bu makalede, size en son 9D NFT kodlarının bir listesini sunacağız, kodların nasıl çalıştığını ve onları nasıl kullanacağınızı açıklayacağız, ayrıca bazı ücretsiz kodlarla birlikte kullanılabilir oyun içi ödüllerini sunacağız.

9DNFT Mobil ücretsiz kod kullanma

Bunlar, harika özel ödüller almak için girebileceğiniz ücretsiz kullanılabilir kodlardır. Bu kodlar, bu makalenin yazıldığı tarih itibariyle aktif ve çalışıyor olsa da, kısa süre içinde kullanım süresinin dolması kuvvetle muhtemeldir. Acele edin ve harika hediyeler almak için aşağıdaki kodları girin! Aşağıda, oyuncuların harika ücretsiz ödüller almak için kullanabileceği 9DNFT Mobile için mevcut ücretsiz kodların listesi bulunmaktadır:

9DNFT Mobil ücretsiz kod kullanma
Ücretsiz kodlar Kullanabileceğiniz ödüller
9DNFT 100.000 jeton, 1.5 EXP Çekirdeği ve 5 Kristal Taş

Kodları tam olarak tabloda göründükleri gibi girdiğinizden emin olun. Kodları girin ve süreleri dolmadan mümkün olduğunca erken kullanın. Yeni kullanım kodları geldikçe ve süresi dolmuş olanları listeden çıkardıkça listeyi zaman içinde güncelleyeceğiz.

9DNFT Mobil kodları nasıl kullanılır?

Diğer oyunlardan farklı olarak 9D NFT, oyun içinde kolayca erişebileceğiniz bir oyun içi kod kullanma merkezine sahiptir. Bu nedenle çoğu mobil oyunda olduğu gibi, çalışıp çalışmadığını görmek için harici bir siteye gitmeniz, kodları girmeniz ve oyuna geri dönmeniz gerekmez. Aşağıdaki adımları takip edin, kodları kullanabilecek ve kısa sürede harika ödüller kazanabileceksiniz!

9D NFT kullanım kodları
  • üzerine dokunun Ayarlar simgesi ekranın sağ tarafında.
  • üzerine dokunun Hediye kodu sekmesi ve promosyon kodunuzu girin (büyük/küçük harfe duyarlı).
  • Vurmak Teyit etmek ve ücretsiz ödüllerinizi talep edin!

Bunların hepsi çalışan ve test edilen kodlardır, şimdilik, 9DNFT Mobile için daha fazla ücretsiz kullanılabilir kod öğrenir öğrenmez bu alanı güncelleyeceğiz.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram, heyecan, ve Google Haberleri hızlı güncellemeler için.Leave a Comment